Články

jezirkova-filtrace-oase.jpg

Ideální způsob zapojení jezírkové filtrace - 2. díl

Kategorie: Stavba jezírka

V tomto článku se podíváme na to, jak zapojit filtraci s čerpadlovou šachtou.

zahradni-jezirko-molo.jpg

Ideální způsob zapojení jezírkové filtrace - 1. díl

Kategorie: Stavba jezírka

V tomto článku Vám ukážeme, jaké jsou možnosti zapojení filtračním systémů. Existují celkem čtyři možnosti, a každý systém má trochu jiná specifika, které v následujících řádcích objasníme.

jezírková folie

Prodej jezírkové fólie Praha a okolí. Nadstandardní kvalita, která nadchne.

Kategorie: Naše služby

Zajímá Vás jaké druhy folii máme aktuálně v nabídce v našem jezírkovém centru Praha - západ? Podívejte se do tohoto článku kde naleznete rovněž informace ohledně spojování a pokládky jezírkových folii.

Půjčení jezírkového vysavače Oase Pondovac 4

Jezírkový vysavač s možností pronájmu Praha o okolí

Kategorie: Naše služby

Chcete si vyzkoušet jezírkový vysavač před zakoupením, nebo se Vám za něj nechce utrácet peníze a stačí Vám si jej jednou dvakrát za rok půjčit? Právě pro Vás je následující příspěvek, půjčujeme jezírkový vysavač Oase Pondovac 4, který postačuje pro odsátí kalu většiny jezírek

prodej jezírkových ryb v Praze

Nabízíme jezírkové ryby pro Prahu a okolí

Kategorie: Naše služby

Zajímá Vás jaké druhy jezírkových ryb máme aktuálně v nabídce na naší prodejně v Praze? Sledujte tuto stránku a budete vědět vždy, které rybičky do jezírka si můžete u nás vybrat.

koupací jezírko přírodní "biotop" s filtrací:)

Pravda o samočistících jezírkách, přírodní biotopy

Kategorie: Stavba jezírka

O fungování jezírek je toho na internetu napsáno mnoho, ale jak to vlastně je? V této kapitole si popíšeme onu bájnou samočistící schopnost jezírek, věřte nám že jsme jich viděli již spoustu ale ani v životě, ani v přírodě se samo nikdy nic neudělá.. Většina firem tvrdí, že jen a jen jejich řešení je to správné, jak z toho ven? ..nejednoduší cestou je jít po referencích, pobavit se přímo s majiteli o kvalitě vody, výskytu řas, podívat se na referenční jezírka jak fungují po několika letech, tam se nejlépe pozná kdo mluví pravdu a kdo ne! Ne není správné když je voda v jezírku zelená, ne řasy by rozhodně neměli být v hojné míře standardem v jezírku, poslední kapitolou jsou okrasné ryby které některé firmy striktně zakazují jinak se ztrácí záruka na vodu:)

« Předchozí12Další »