Prodej jezírkové fólie Praha a okolí. Nadstandardní kvalita, která nadchne.

Kategorie: Naše služby

U nás najdete i širokou nabídku všech prověřených a kvalitních druhů fólií a geotextílie. V našem jezírkovém centru disponujeme velkým prostorem, takže není problém fólii, či geotextílii roztáhnout, přesně změřit a uříznout plachtu, která přesně padne do Vašeho zahradního jezírka. S výběrem fólie Vám poradí náš personál, který má bohaté zkušenosti s PVC fóliemi i kaučukovou EPDM Firestone fólii všech možných tlouštěk.

Správná jezírková folie je základ zahradního jezírka

Před koupi jezírkové fólie nebo geotextílie doporučujeme pečlivě změřit plochu, na kterou budete chtít izolaci použít. Doporučujeme změřit jezírko pomocí pásma tzv. po dně, a to v nejširším a nejdelším bodě Vašeho zahradního jezírka. Myslete na to, že fólie se dodávají v určitých šířkách, ve výběru jste tedy omezeni šířkou fólie, délka se může nařezat dle Vašich požadavků.

Geotextilie prodej v Praze Jezírková fólie prodej v Praze

V případě Vašich speciálních požadavků na tvar nebo rozměr fólie, Vám jsme schopni fólii svařit, v případě PVC nebo slepit, v případě kaučuku. V tomto případě je však vždy lepší si dopředu zavolat na naši prodejnu a domluvit se na přítomnosti izolatéra, který Vám tyto spoje provede.

Pokud si chcete ve vašem zahradním, koupacím nebo okrasném jezírko položit fólii sami, doporučujeme spíše Fatra aquaplast 1,0 mm a EPDM Firostone Pondgard 1,02. Produkt Fatra Aquaplast 805 ať už v tloušťce 1,5 nebo 1,0 mm je využívána především pro svařování v jezírku. Pokud nemáte s tímto druhem práce zkušenost, rozhodně to nedělejte. Jedná se o poměrně náročnou manuální práci, kterou zvládne pouze profesionál. Pokud i tak trváte na tomhle druhu fólie, neváhejte nás kontaktovat a my Vám fólii na místě svaříme.

Aktuální nabídka jezírkových fólií a geotextílie:

PVC folie

  • Fatra Aquaplast 805 olivově zelená 1,5 mm (šířka 2 / 1, 3 m)
  • Fatra Aquaplast 805 olivově zelená 1,0 mm (šířka 2 / 1,3 m)
  • Fatra Aquaplast černá 1,0 mm (šířka 2 / 4 / 6 / 8 / 10 a 12 m)

Kaučukové folie

  • Kaučuk - Epdm Firestone pondgard 1,02 mm (šířka 4,27 / 6,10 / 7,62 / 9,15 / 12,20 a 15,25 m)

Veškeré jezírkové fólie a geotextilie naleznete na našem e-shopu nebo v naší prodejně v Praze.