Nabízíme jezírkové ryby pro Prahu a okolí

Kategorie: Naše služby

Ty nejkrásnější jezírkové ryby v Praze dovezené až z Japonska

V našem jezírkovém centru v Praze se výrazně zaměřujeme také prodeji jezírkových ryb a rybiček. Jezírkové ryby různých velikostí jsou rozděleny podle druhů do 9ti kádí, troufáme si tvrdit, že máme nejširší nabídku ryb do jezírka v Praze za zajímavé ceny. Zaměřujeme se především na KOI kapry, které Vám dovážíme přímo z Japonska. V naší nabídce najdete i širokou škálu jeseterů, jeseter hvězdnatý, jeseter ruský, jeseter sibiřský, jeseter malý, jeseter albín. Dále pak různé formy Karase, Perlíny, ostroretky, jeseny a další. O kvalitu vody v chovných kádích se denně staráme a rybám zajišťujeme tu nejlepší péči. Naše ryby pravidelně krmíme pouze tím nejlepším krmivem a dopřáváme jim i dávku vitamínů, které jsou tak důležité pro zvýšení rybí imunity. Takové ryby pak mají i daleko větší potenciál k rychlému růstu, dlouhověkosti a hlavně schopnost rychlé adaptace na Vaše zahradní jezírko. Můžete si být tedy jisti, že od nás si odvezete pouze rybu, která je zdravá a vitální.

prodej koi kaprů Praha prodej karas zlatý Praha Koikapři originalní z Japonska jeseteři do jezírka koi centrum Praha

Tento komfort pro naše ryby je zajištěn především vhodnou velikostí chovných kádi, které jsou doplněný o správně navrženou filtraci, aby voda v nich správně cirkulovala a byla neustále čistá a vy si tak mohli s klidem vybrat svou budoucí jezírkovou rybičku. K dispozici máme i menší laminátové nádoby, kam Vám vybrané druhy ryb ochotně přelovíme tak, abyste měli ještě větší možnost správného výběru a kontroly kvality vybraných ryb. O čistotu se v chovných kádích denně stará náš odborně školený personál.

V našich zbrusu nových chovných kádích se prohání originální japonští Koi kapři, čeští Eurokoi, jeseter malý, ruský, hvězdnatý, albín, jelec jesen, karas žlutý, červený, shubunkin, ostroretka, veslonos americký, perlín, kaprovec čínský. Tato nabídka jezírkových a okrasných ryb není stálá a liší se dle sezónnosti. Můžete se být však jisti, že Koi kapry a jesetery u nás najdete vždy!

V případě, že se rozhodnete u nás nakoupit jezírkové ryby, je pro Vás kdykoli během naší otevírací doby připraven náš odborný pracovník, který Vám poradí s výběrem, odchytí Vaši vybranou rybu a odborně Vám ji zabalí zdarma do igelitového sáčku, který se naplní vodou a doplní kyslíkem, tak aby jezírková ryba byla schopna přežít bez újmy i vícehodinové cestování.

Aktuální nabídka jezírkových ryb

Bude doplněna během měsíce března.